Uživatel:
Heslo:

Nabídka seminářů a školení

Filtr: Typ:

DatumMístoNázevInstituceŠkolitel
25.4.2024
volno
webinářRozpočtová skladba - webinářMgr. Martina LorencováIng. Jiří Lorenc
 

Podrobný výklad rozpočtové skladby.

14.5.2024
volno
webinářRozpočtová skladba, účetnictví a jejich vazby - webinářMgr. Martina LorencováIng. Jiří Lorenc
 

Seminář k aktuální problematice rozpočtové skladby a účetnictví. Rozpočtová skladba - Novinky pro rok 2024, Metodická stanoviska MF, Výklad k problematickým operacím, časté chyby, Vztah k účetnictví, Příklady z praxe, Poznámky k rozpočtovému procesu, Vybraná problematika k transferům, Vazby, kontroly mezi účetnictvím a rozpočtovou skladbou.

23.5.2024
volno
webinář3-denní webinář „Rozpočtová skladba, rozpočet, rozpočtový proces, vazba na účetnictví“Mgr. Martina LorencováIng. Jiří Lorenc
 

Seminář je zaměřen na podrobný výklad k rozpočtové skladbě, rozpočtovému procesu a vztahu rozpočtové skladby a účetnictví. Je vhodný pro začínající účtaře a rozpočtáře, případně ty, kteří si danou problematiku chtějí komplexně zopakovat. Rozpočtová skladba - webinář Akreditace programu: AK/PV-90/2021 Obecná konstrukce rozpočtové skladby Druhové členění rozpočtové skladby Funkční členění rozpočtové skladby Ostatní třídění rozpočtové skladby - výklad a procvičení Řešení příkladu - propojení všech vykládaných částí Dotazy, diskuze. Rozpočet, rozpočtová skladba, rozpočtový proces pro ÚSC - webinář Akreditace programu: AK/PV-89/2021 Výkaz pro hodnocení plnění rozpočtu Rozpočet Rozpočtový proces Řešení závěrečného příkladu - propojení všech vykládaných částí Dotazy, diskuze. Rozpočtová skladba, účetnictví a jejich vazby – webinář Akreditace programu: AK/PV-94/2021 Postavení rozpočtové skladby a účetnictví v procesu zaznamenání, zobrazení a prezentaci ekonomických dějů v účetní jednotce Druhové členění rozpočtové skladby Příjmy (třída položek 1 - 4) Běžné výdaje (třída položek 5) Kapitálové výdaje (třída položek 6) Financování (třída položek 8) Řešení závěrečného příkladu - propojení všech vykládaných částí Dotazy, diskuze.